O firmie

Serwisujemy wszystkie typy pojazdów począwszy od samochodów osobowych, przez dostawcze, aż po ciężarowe i autobusy.

Firma usługowa „TACHO”  Krzysztof Pawłowski zajmuje się serwisowaniem pojazdów różnych marek. Głównie specjalizujemy się w silnikach wysokoprężnych, w których naprawie mamy wieloletnie doświadczenie. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu do diagnostyki, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić badania z należytą dbałością.

Atutem naszego serwisu są także wykwalifikowani mechanicy, których ogromna wiedza oraz doświadczenie umożliwią wykonanie napraw szybko i skutecznie. Na tle innych warsztatów możemy pochwalić się dostępem do sporej ilości oryginalnych i zamiennych części. Współpracujemy z 250 dostawcami, dzięki czemu nasz asortyment części samochodowych wynosi aż 300 000 produktów od znanych i cenionych marek, takich jak Bosch, Philips, Osram, Shell czy Centra.

Zobacz galerię zdjęć »

Wykonaj u nas okresowe badania techniczne

W naszej ofercie – obok takich usług jak naprawa silników wysokoprężnych oraz regeneracji wtrysków – znajdziesz również pełną gamę badań technicznych. Serwisujemy wszystkie typy pojazdów, począwszy od samochodów osobowych, przez dostawcze, aż po ciężarowe i autobusy. Zapraszamy do kontaktu właścicieli pojazdów, którzy chcą wykonać okresowe badanie samochodu oraz wszystkie osoby, chcące skontrolować stan auta przed jego zakupem. W TACHO dokładnie weryfikujemy stan pojazdu – m.in. sprawdzamy hamulce, układ zawieszenia i kierowniczy, czy amortyzatory. Wykonasz u nas także geometrię kół i osi.

Gdzie nas znajdziesz?

Siedziba TACHO znajduje się w Rogoźniku, przy drodze wojewódzkiej nr 957, w pobliżu Nowego Targu, a także Czarnego Dunajca i Ludźmierza. Wystarczy Ci niecałe 15 minut, by znaleźć się w naszym serwisie.