Warsztat samochodowy Nowy Targ

Mechanik samochodowy w okolicach Nowego Targu

Szukasz taniego i dobrego mechanika samochodowego w Nowym Targu lub okolicy? Twój dotychczasowy warsztat samochodowy nie spełnia Twoich potrzeb? Nie jesteś pewien, czy możesz mu zaufać w przyszłości? Poznaj ofertę naszego warsztatu samochodowego blisko Nowego Targu!

Nasza siedziba znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 957, dzięki czemu zawsze dotrzesz do nas łatwo, szybko i wygodnie. W naszym warsztacie samochodowym niedaleko Nowego Targu zajmujemy się zarówno pojazdami osobowymi, jak i dostawczymi i ciężarowymi, a także autobusami. Nie boimy się wyzwań! Możesz wykonać w naszej siedzibie w Rogoźniku także przegląd okresowy swojego pojazdu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym oraz fachową wiedzą naszych mechaników samochodowych, dzięki którym wykonanie pełnej gamy badań technicznych motocykli, autobusów, ciągników rolniczych, przyczep, samochodów osobowych oraz ciężarowych przebiega szybko i sprawnie.

Profesjonalny warsztat samochodowy - Nowy Targ

Serwis samochodowy Nowy Targ, Rogoźnik i okolice

Nasz serwis samochodowy, który położony jest w Rogoźniku koło Nowego Targu, zajmuje się naprawą pojazdów różnego rodzaju marek. Każdy nasz mechanik samochodowy niedaleko Nowego Targu specjalizuje się zwłaszcza w silnikach wysokoprężnych (Diesla). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich naprawianiu, a także dysponujemy specjalistycznym sprzętem, służącym ich diagnostyce i naprawie. Naszą firmę wyróżnia na tle innych warsztatów samochodowych w okolicach Nowego Targu szeroki asortyment części samochodowych. Obecnie możemy pochwalić się dostępem do aż 300 000 produktów, pochodzących od 250 sprawdzonych i cenionych dostawców. Dzięki temu żadne nagłe naprawy samochodów nie są nam straszne, a praca z pojazdami sprawia nam niemałą przyjemność i sporo satysfakcji. W naszym warsztacie używamy produktów sprawdzonych i uznanych marek, takich jak m.in. Bosch, Filtron, Philips, Osram, Shell, Centra, Exide, Lotos czy Motul. Gwarantujemy fachową obsługę i najwyższej jakości usług.

Skontaktuj się!

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - warsztat samochodowy niedaleko Nowego Targu

Każdy nasz mechanik samochodowy blisko Nowego Targu zajmuje się nie tylko naprawami pojazdów. W naszej ofercie znajduje się także pełna gama badań technicznych dla wszelkiego rodzaju pojazdów. W Rogoźniku, gdzie znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów, wykonasz również przegląd okresowy lub sprawdzisz samochód przed jego zakupem. Dla poszczególnych rodzajów pojazdów nasi mechanicy oferują następujące badania techniczne:

Warsztat samochodowy - Nowy Targ, Rogoźnik

  • samochody osobowe: badania aut z instalacją LPG/CNG i bez niej, pojazdów z napędem 4×4, samochodów przystosowanych do przewozu osób TAXI,
  • samochody ciężarowe: badania samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, ADR,
  • motocykle: badania motorowerów, motocykli, trójkołowców, quadów,
  • autobusy: badania autobusów miejskich, turystycznych, szkolnych i BUS 100, 
  • ciągniki rolnicze: badania ciągników, przyczep rolniczych, pojazdów specjalnych.

 

Obojętnie jaki mechanik samochodowy w pobliżu Nowego Targu wykona dla Ciebie przegląd samochodu zabytkowego i przyczep oraz pierwsze badanie techniczne pojazdów sprowadzonych z zagranicy. W naszym emploi mieszczą się także badania pojazdów:

  • przystosowanych do nauki jazdy
  • uprzywilejowanych, powypadkowych
  • z zabranym dowodem rejestracyjnym
  • przystosowanych do ciągnięcia przyczep

Chcesz nabić numer VIN? Jesteś z okolic Nowego Targu i chcesz wykonać tabliczki znamionowe? Potrzebujesz pomiaru punktów bazowych? Zgłoś się do naszego warsztatu samochodowego niedaleko Nowego Targu. Nasi mechanicy tego typu zadania również z chęcią dla Ciebie wykonają. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Mapa dojazdu