Mechanik Nowy Targ — warsztat samochodowy

Część kierowców uważa samochód wyłącznie za narzędzie do pracy. Nie brakuje też osób, dla których samochód to coś więcej. Niezależnie, do którego grona się zaliczasz, Twój samochód potrzebuje odpowiedniej opieki i niepowtarzalnej jakości obsługi. Zapewniają je warsztaty samochodowe będące partnerami ProfiAuto.

Szukasz usług z zakresu naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w pobliżu miejscowości Nowy Targ? Odwiedź Stację Kontroli Pojazdów i warsztat samochodowy TACHO.

Profesjonalny auto serwis w Nowym Targu

Serwis samochodowy Nowy Targ, Rogoźnik i okolice

Wszystkie warsztaty, które chcą działać pod szyldem ProfiAuto, muszą spełniać określone wymagania. Obejmują one m.in. wiedzy specjalistycznej na poziomie najlepszych mechaników popartej wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznych maszyn i urządzeń w serwisie czy profesjonalnej obsługi klientów. Oznacza to, że istnieją pewne normy, których spełnienie umożliwia otrzymanie statusu partnera ProfiAuto. Co to dla Ciebie oznacza?

Przede wszystkim możesz liczyć na rzetelność i kompleksową obsługę z zakresu mechaniki pojazdów na powtarzalnym poziomie. Dzięki temu masz pewność, że naprawa powypadkowa lub cykliczny przegląd samochodu w naszym fachowym warsztacie, gwarantują sprawność Twojego samochodu.

Skontaktuj się!

Dobry mechanik samochodowy w Nowym Targu

Rzetelny warsztat samochodowy przede wszystkim powinien wyróżniać się bogatym doświadczeniem, który pozwoli mu lepiej i szybciej zdiagnozować i rozwiązać istniejące problemy. Ponadto przy wyborze auto serwisu warto upewnić się, że posiada on odpowiednie certyfikaty. Nie mniej istotny jest także specjalistyczny sprzęt i narzędzia do naprawy nowoczesnych pojazdów.

Przed oddaniem samochodu do naprawy warto uzyskać szacunkową informację o kosztach. Dobry warsztat zaproponuje uczciwą wycenę, która obejmie koszt części i robocizny. Klient zostanie również poinformowany o ewentualnych zmianach kosztów w trakcie naprawy.

W TACHO pracują wykwalifikowani specjaliści z bogatą wiedzą na temat samochodów, co gwarantuje pełny profesjonalizm obsługi. Nasze atuty to także terminowość, uczciwość w realizacji usług oraz precyzyjnie określone ceny. Pozostawiając samochód w naszych rękach, masz pewność, że wróci ono do Ciebie gotowe do bezpiecznej podróży.

Mechanika pojazdowa w Nowym Targu

W ramach mechaniki samochodowej możesz liczyć na rutynową wymianę zużytych części, ale także na szybkie usunięcie nagłych awarii. Warsztat samochodowy TACHO oferuje mieszkańcom Nowego Targu i okolicznych miejscowości sprawną diagnozę i naprawę, łącznie z wymianą części. Zapewniamy standard, który doceniają okoliczni kierowcy, ale także te osoby, które w związku z pojawieniem się usterki w okolicy, musiały nas odwiedzić.

Warsztat samochodowy - Nowy Targ, Rogoźnik

Mechanika pojazdowa dla miasta Nowy Targ to m.in.:

 • serwis hamulców;
 • serwis układu zawieszenia;
 • serwis układu kierowniczego.

Klocki i tarcze hamulcowe to części eksploatacyjne, które stale się zużywają. Ich regularna wymiana zapewni Ci oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Wraz z rosnącą liczbą kilometrów, a szczególnie na niskiej jakości drogach, pojawia się kwestia sprawdzenia amortyzatorów.

Ważna jest także systematyczna kontrola gumowych elementów zawieszenia (odbojników, tulei), które systematycznie się zużywają. Ponadto dobrze co pewien czas sprawdzić układ kierowniczy, szczególnie jeśli zauważasz niepokojące symptomy, jak trudność w prowadzeniu pojazdu czy tzw. bicie kierownicy. W warsztacie ProfiAuto w pobliżu Nowego Targu pozbędziesz się wszystkich usterek.

Usługi serwisu samochodowego w Nowym Targu

W TACHO możesz liczyć na kompleksową obsługę swojego pojazdu. Dzięki temu nie musisz szukać specjalistów od różnych obszarów, ponieważ wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Mechanicy, którzy znają Twoje auto, dużo szybciej poradzą sobie z usunięciem usterki. Dla Ciebie to przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów.

Zakres usług serwisu samochodowego obejmuje m.in.:

 • mechanikę ogólną;
 • diagnostykę komputerową;
 • naprawę silników;
 • wymianę oleju;
 • wymianę filtrów;
 • naprawę układu kierowniczego;
 • naprawę układu hamulcowego;
 • serwis klimatyzacji;
 • wymianę części samochodowych;
 • wulkanizację.

Twój problem nie znajduje się na liście? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo — mechanik Nowy Targ

Sprawdzony autoserwis to godny zaufania partner, który jest w stanie doradzić, a także naprawić Twój samochód osobowy i dostawczy. Ważna jest fachowość pod każdym względem i rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. W TACHO dbamy o samochody naszych klientów, ale także o Twoje pozytywne doświadczenia. Dzięki temu masz pewność, że pojazd, którym jeździsz na co dzień, jest w 100% sprawny.

Umów się wygodnie na wizytę w warsztacie w Nowym Targu już dziś

Jesteśmy dumni z wysokich standardów naszej obsługi przed, w trakcie i po wykonaniu usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze byli w pełni poinformowani. Oferujemy szeroki wybór usług dla samochodów wszystkich popularnych marek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego autoserwisu w pobliżu Nowego Targu!

Chcesz zapytać o wycenę? Poszukujesz najlepszego miejsca, w którym Twój pojazd będzie w fachowych rękach? Zależy Ci na profesjonalizmie? Atrakcyjna cena również jest dla Ciebie priorytetem? Zobacz, jak możemy Ci pomóc!