Dobry mechanik Nowy Targ — warsztat samochodowy

Część kierowców uważa samochód wyłącznie za narzędzie do pracy. Nie brakuje też osób, dla których auto, to coś więcej. Niezależnie, do którego grona się zaliczasz, Twój samochód potrzebuje odpowiedniej opieki i niepowtarzalnej jakości obsługi. Zapewniają je warsztaty samochodowe będące partnerami ProfiAuto.

Szukasz usług z zakresu naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w pobliżu miejscowości Nowy Targ? Odwieź Stację Kontroli Pojazdów i warsztat samochodowy TACHO.

Sprawdzony serwis samochodowy w Nowym Targu

Serwis samochodowy Nowy Targ, Rogoźnik i okolice

Wszystkie warsztaty, które chcą działać pod szyldem ProfiAuto muszą spełniać określone wymagania. Obejmują one m.in. wiedzy specjalistycznej na poziomie najlepszych mechaników popartej wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznych maszyn i urządzeń w warsztacie czy profesjonalnej obsługi klientów. Oznacza to, że istnieją pewne normy, których spełnienie umożliwia otrzymanie statusu partnera ProfiAuto. Co to dla Ciebie oznacza?

Przede wszystkim możesz liczyć na rzetelność i kompleksową obsługę z zakresu mechaniki pojazdów na powtarzalnym poziomie. Dzięki temu masz pewność, że naprawa powypadkowa lub cykliczny przegląd samochodu w naszym fachowym warsztacie, gwarantują sprawność Twojego auta.

Skontaktuj się!

Mechanika pojazdowa w Nowym Targu

W ramach mechaniki samochodowej możesz liczyć na rutynową wymianę zużytych auto części, ale także na szybkie usunięcie nagłych awarii. Nasz warsztat oferuje mieszkańcom Nowego Targu i okolicznych miejscowości sprawną diagnozę i naprawę, łącznie z wymianą części. Nasz warsztat to standard usług, które doceniają okoliczni kierowcy, ale także te osoby, które w związku z pojawieniem się usterki, korzystały z naszych usług.

Warsztat samochodowy - Nowy Targ, Rogoźnik

Mechanika pojazdowa dla miasta Nowy Targ to m.in.:

 • serwis hamulców;
 • serwis układu zawieszenia;
 • serwis układu kierowniczego.

Klocki i tarcze hamulcowe to części eksploatacyjne, które stale się zużywają. Ich regularna wymiana zapewni Ci oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Wraz z rosnącą liczbą kilometrów, a szczególnie na niskiej jakości drogach, pojawia się kwestia sprawdzenia amortyzatorów.

Ważna jest także systematyczna kontrola gumowych elementów zawieszenia (odbojników, tulei), które systematycznie się zużywają. Ponadto dobrze co pewien czas sprawdzić układ kierowniczy, szczególnie jeśli zauważasz niepokojące symptomy, jak trudność w prowadzeniu pojazdu czy tzw. bicie kierownicy. W warsztacie ProfiAuto w pobliżu Nowego Targu pozbędziesz się wszystkich usterek.

Usługi mechanika samochodowego w Nowym Targu

W naszym warsztacie możesz liczyć na kompleksową obsługę swojego auta. Dzięki temu nie musisz szukać specjalistów od różnych obszarów, ponieważ wszystkie usługi znajdziesz w jednym miejscu. Mechanicy, którzy znają Twoje auto, dużo szybciej poradzą sobie z usunięciem usterki. Dla Ciebie to przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów.

Zakres usług serwisu samochodowego obejmuje m.in.:

 • mechanikę ogólną;
 • diagnostykę komputerową;
 • naprawę silników;
 • wymianę oleju;
 • wymianę filtrów;
 • naprawę układu kierowniczego;
 • naprawę układu hamulcowego;
 • serwis klimatyzacji;
 • wymianę części samochodowych;
 • wulkanizację.

Potrzebujesz usługi, której nie ma na liście? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo — warsztat samochodowy w Nowym Targu

Sprawdzony autoserwis to godny zaufania partner, który jest w stanie doradzić, a także naprawić Twoje auto osobowe i dostawcze. Ważna jest fachowość pod każdym względem i rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. W TACHO dbamy o samochody naszych klientów, ale także o Twoje pozytywne doświadczenia. Dzięki temu masz pewność, że pojazd, którym jeździsz na co dzień, jest w 100% sprawny.

Umów się wygodnie na wizytę w auto serwisie już dziś

Jesteśmy dumni z wysokich standardów naszej obsługi przed, w trakcie i po wykonaniu usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze byli w pełni poinformowani. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu w pobliżu Nowego Targu!