Serwis samochodowy Nowy Targ

Serwis samochodowy Nowy Targ

Potrzebujesz sprawdzonego i rzetelnego auto serwisu w Nowym Targu lub okolicy, który fachowo i błyskawicznie przeprowadzi naprawę Twojego auta? Twój poprzedni serwis samochodowy nie spełnił Twoich oczekiwań? Skorzystaj z usług Tacho Serwisu!

Tacho Serwis to profesjonalny auto serwis blisko Nowego Targu. Wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także autobusów. Nasz serwis znajduje się w Rogoźniku, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 957 – z Nowego Targu dojedziesz do nas w zaledwie 10 minut. Serdecznie zapraszamy!

Warsztat Samochodowy w pobliżu Nowego Targu


Najlepszy auto serwis blisko Nowego Targu

W naszym serwisie samochodowym niedaleko Nowego Targu wykonujemy naprawy wszystkich pojazdów – niezależnie od marki czy typu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, profesjonalnymi narzędziami warsztatowymi oraz doświadczoną kadrą – powierzając nam swój samochód masz gwarancję, że będzie on w najlepszych rękach. Naszą specjalnością są pojazdy z silnikami Diesla. Mamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i naprawach wszystkich podzespołów silników wysokoprężnych, jeśli więc szukasz pewnego mechanika samochodowego w pobliżu Nowego Targu, który fachowo wykona regenerację wtryskiwaczy czy turbiny, skorzystaj z naszej oferty!

Sprawdź dojazd!

Auto serwis w pobliżu Nowego Targu wykorzystujący do naprawy wyłącznie najlepsze części zamienne

Nasz serwis samochodowy w okolicy Nowego Targu do wszelkich napraw wykorzystujemy wyłącznie części zamienne i materiały eksploatacyjne sprawdzonych i uznanych marek z branży motoryzacyjnej, takich jak m.in. LuK, Bosch, ATE, Lemforder, Filtron, Motul czy Liqui Moly. Stale współpracujemy z ponad 250 dostawcami części – zawsze mamy więc pod ręką elementy zamienne do pojazdów wszystkich typów i marek. Dzięki temu, możemy zagwarantować Ci szybkie wykonanie wszelkich napraw w Twoim samochodzie.

 Skontaktuj się!

Nasz serwis samochodowy niedaleko Nowego Targu zapewnia najwyższe standardy obsługi

Jesteśmy dumni z wysokich standardów naszej obsługi przed, w trakcie i po wykonaniu usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze byli w pełni poinformowani. Po przyjęciu auta zajmujemy się pełną diagnostyką, po czym przedstawimy klientowi jej wyniki, prezentując plan działania. Dopiero po zaakceptowaniu przez klienta niezbędnych i opcjonalnych prac, mechanicy naszego serwisu samochodowego w okolicy Nowego Targu przystępują do wykonania usługi. Jeżeli w trakcie naprawy pojawia się konieczność zmian, zawsze najpierw sięgamy po telefon do klienta. Zapewniamy przejrzyste warunki, dzięki czemu cieszymy się pełnym zaufaniem klientów, czego dowodem są liczne polecenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu w pobliżu Nowego Targu!